2019'da Nubuto'yu Neler Bekliyor

2019’da Nubuto’yu Neler Bekliyor

2018 boyunca Nubuto’yu kurumsal müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirdik. Önceliklerimiz güvenlik, otomasyon ve entegrasyondu. Bu üç alanda muhtemelen çeviri yönetim sistemleri arasında en ileri seviyeye geldik.

Bugün sadece WordPress, Drıpal ve Joomla tabanlı sitelerle değil, Sitecore, InDesign Server ve Github dahil onlarca farklı altyapı ile doğrudan entegre çalışabiliyoruz.

Active Directory ve İki Adımlı Güvenlik doğrulaması kurumsal ölçekte Nubuto kullanan firmaların aradığı güvenlik seviyesini karşılıyor.

2018’de makine çevirisi motorlarıyla olan entegrasyonlarımız da çeşitlendi. Google NMT, Microsoft Translator, Omniscien ve Systran’a ek olarak Amazon Translate de Nubuto’ya eklendi.

2019’da Nubuto’nun çeviri arayüzünü yeniliyoruz. Son tarayıcı özelliklerine daha uyumlu, daha hızlı, daha hafif bir yapıya geçiyoruz. Bu yeni yapıda segmentleri ister yan yana, ister alt alta görebileceksiniz. Yeni arayüzde akıllı klavye özellikleri geliyor; otomatik tamamlama bunların en başında.

Yeni arayüzle beraber çeviri belleği ve terim yönetimi de daha pratik olacak. Mayıs ayında ilk testlere başlıyor, sonbaharda ilk sürümü yayınlamayı hedefliyoruz.

2019’da mobil uygulamaları ve oyunları daha kolay yerelleştirebileceğiniz, Xbench gibi kalite kontrol araçlarıyla daha iyi entegre olan bir Nubuto sizleri bekliyor.

Görerek çevirmek, tekrarlı ve parçalı iş süreçlerini otomatikleştirmek, daha hızlı ve daha güvenilir kalite kontrol yapmak ve en önemlisi daha kullanışlı bir arayüzde çeviri yapmak için Nubuto’yu tercih edenlere sonsuz teşekkürler.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked*