Nubuto size neler katabilir?

E-ticaret altyapınızı doğrudan web arayüzünüz üzerinden istediğiniz dile Nubuto ile çevirebilirsiniz. 

Tüm sağlık altyapınızı Nubuto ile uyumlu hale getirebilir, otomasyon sistemleri ile verimliliğinizi arttırabilirsiniz. 

Tekrar eden çeviri projelerinizde Nubuto’nun akıllı belleği sayesinde zamandan kazanın.

İster dijital ister basılı olsun tüm tasarım süreçlerinizi Nubuto üzerinden kaynak formatlarıyla uyumlu şekilde çevirebilirsiniz. 

Farklı Sektörler, Farklı İhtiyaçlar

Nubuto'dan en iyi şekilde nasıl faydalanabilirsiniz?

Ürünlerinizin kullanım kılavuzlarından, ambalaj çevirilerine kadar tüm süreçleri Nubuto üzerinden yürütebilirsiniz. Dilediğiniz kadar çevirmen ve çeviri ofisi ile tek bir platformdan çalışabilir, e-posta trafiğinden kurtulabilirsiniz. 

Reçeteler, raporlar, tahlil sonuçları ve daha fazlası. Çevirmenleriniz tekrar tekrar aynı çeviriler ile uğraşmadığı gibi kurumsal Nubuto altyapınız tüm bu belgeleri sizin yüklemenize gerek kalmadan çevirmenlerinize iletir. Saatler süren çeviri süreçleri dakikalar içinden tamamlanır. 

Nubuto ile AutoCAD çizimlerinden, mimalarık projelerine kadar pek çok farklı formattaki dosyayı görüntü üzerinden çevirebilirsiniz. 

Dünyanın her yerinden yüzlerce çevirmeni tek bir platforma toplayabilirsiniz. Çevirilerini sizlere özel portal üzerinden online olarak alabilir, iş süreçlerinizi tamamen dijitale taşıyabilirsiniz. 

Müşterilerinizi yerelleştirme projelerini Nubuto üzerinden kolaylıkla yürütebilirsiniz. Websitelerini veya basılı materyalleri doğrudan canlı şekilde çevirebilir ana görüntü üzerinden çevirebilirsiniz. 

Adobe inDesign dosyalarınızı gizliliğinizi koruyarak çevirmenler ile Nubuto üzerinden paylaşabilirsiniz. Çeviri süreçlerinizi anlık olarak takip edebilir ve çalıştığınız matbaalar ile anlık olarak paylaşım yapabilirsiniz.