Google Translate Plus

Google Translate’i kullanmayan neredeyse kalmadı. Yüzlerce dil kombinasyonunda anında tercüme için Google kullanılıyor. Peki, Nubuto ve Google Translate’i birlikte kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik sadece Google değil, SYSTRAN, AWS, DeepL, Bing ve Yandex dahil onlarca otomatik çeviri programını Nubuto ile entegre edebilirsiniz.

Bu entegrasyona biz Google Translate Plus diyoruz, yani Google Çeviriden Çok daha Fazlası.

Avantajlarınız:

Nubuto eski çevirilerinizi arşivler. Yeni çeviri yaparken sadece yeni metinleri Google’a gönderir. Eskiler sizin arşivinizden gelir. Tekrar tekrar düzeltmek zorunda kalmazsınız.

Nubuto’ya terim ekleyebilirsiniz. Böylece yeni çeviri yaparken Google saçmalasa bile Nubuto doğrusunu gösterir.

Nubuto’yu SYSTRAN ile kullanırsanız çeviri belleğindeki eşleşmeleri yapay zekayla zenginleştirme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu teknoloji yapay zekayla insan zekasının harmanlanması anlamına geliyor. Konuyla ilgili ayrı bir blog yazımız yakında geliyor.

Nubuto ile ekip halinde çalışabilirsiniz. Büyük bir çeviri işini birkaç kişiye paylaştırarak hepsinin aynı anda üstelik birbirlerinin çevirilerini görerek çalışmasını sağlayabilirsiniz. Nubuto ile ekip çalışması daima zirvede.

Nubuto’ya başka çeviri programlarını ekler, Google ile karşılaştırabilirsiniz. Bazen DeepL, bazen SYSTRAN, bazen AWS daha iyi sonuç veriyor, bazen de AliBaba. Böylece işinize en çok yarayan makine çevirisi programıyla çalışabilirsiniz.

Nubuto ile doküman çevirisi daha hızlı, daha kaliteli, daha güvenlidir.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked*