Hemen başlayın

Nubuto ile verimliliğinizi artırın.

Nubuto'nun çeviri, otomasyon ve yönetim hizmetlerinden sadece bir kaç adım uzaktasınız. Hemen bir deneme hesabı açın ve çeviri süreçlerinizde Nubuto'yu kullanmaya başlayın. 

444.png

TMS ve Konkordans

Güçlü akıllı çeviri belleği sayesinde aynı çevirileri tekrar tekrar yapmak zorunda kalmazsınız. Devam etmekte olan bir çeviri projesine farklı TM'ler ve terim tabanları ekleyerek eşleşme oranını daha da artırabilirsiniz. Bu sayede hem tutarlı çeviri yapar hem de aynı çeviriye tekrar para ödemekten kurtulursunuz.

Ekip Çalışması

Tüm çevirmenleriniz, editörleriniz ve proje yöneticileriniz tek bir platform üzerinde çeviri yapabilir, anlık olarak sohbet edebilir ve çeviri dosyasında geri bildirim bırakabilirler. Birbirini görerek, bilerek çeviri yapmak kaliteyi ve hızı artırır.

Tamamen Güvenli

Çevirileriniz, terimleriniz, çevirmenleriniz ve projeleriniz tamamen size özeldir. Nubuto bankacılık standardı olan 128-bit enkripsiyonla inşa edilmiştir.

Büyük İşler, Hızlı Çözümler

Nubuto'da kelime ve proje sınırı olmadan çalışabilirsiniz. Tek bir ekrandan yüzlerce çeviri projesini gerçek zamanlı yönetebilir, çevirinin aşamalarını anlık olarak takip edebilir ve ek görevlendirmeler yapabilirsiniz.

Makine Çevirisi ile Tam Uyum

Başta Systran ve Google olmak üzere Nubuto'da 20'yi aşkın başarılı makine çeviri motoruyla tam uyumlu olarak çalışabilirsiniz. Farklı motorları karşılaştırıp, işinize en uygun otomasyonla devam edebilirsiniz.

Yapay Zekanın Gücü

Çevirmenlerinize çeviri dosyalarını otomatik olarak gönderebilirsiniz. Dosya yükleme indirme, kalite kontrol aşamalarını otomatize edebilirsiniz. Sürekli çeviri özelliğini kullanarak çok daha hızlı ve kesintisiz yerelleştirme yapabilirsiniz.

AYRICALIKLAR
Nubuto ile artık daha kolay.

Nubuto’nun size veya işletmenize katabileceği onlarca verimlilik uygulamasını keşfedin. 

Nubuto’nun akıllı belleği anlık olarak terimlerinizi eşler ve tekrarlayan çevirilerde sizlere destek olur. Akıcı arayüzü ve destek sistemleri ile tüm çevirilerinizde size kolaylıklar sağlar.

Tek bir ekrandan yüzlerce çeviri projesini anlık olarak yönetebilirsiniz. Çevirmenlerinize gerçek zamanlı görevlendirme ve geri bildirim verebilirsiniz.

inDesign ya da AutoCAD gibi grafik içeriklerinde doğrudan format üzerinden çeviri yapabilirsiniz. Çevirmenler sadece görmeleri gereken kısımları görürler. 

Nubuto’nun doğuştan bulut altyapısı sayesinde istediğiniz yerde ofisteymiş gibi çalışabilirsiniz.