Hemen başlayın

Nubuto ile verimliliğinizi artırın.

Nubuto'nun onlarca hizmetinden sadece bir kaç adım uzaktasınız. Kendiniz veya işletmeniz için hemen bir deneme hesabı açın ve çeviri süreçlerinizde Nubuto'yu kullanmaya başlayın. 

444.png

TMS ve Konkordans

Güçlü akıllı çeviri belleği sayesinde aynı çevirileri tekrar tekrar yapmak zorunda kalmazsınız. Devam etmekte olan bir çeviri projesine farklı TM'ler ve terim tabanları ekleyerek eşleşme oranını daha da artırabilirsiniz.

Ekip Çalışması

Tüm çevirmenleriniz ve ekip arkadaşlarınız tek bir platform üzerinde çeviri yapabilir, anlık olarak sohbet edebilir ve çeviri dosyasında geri bildirim bırakabilirler.

Tamamen Güvenli

Çevirileriniz, terimleriniz, çevirmenleriniz ve projeleriniz tamamen size özeldir. Nubuto bankacılık standardı olan 128-bit enkripsiyonla inşa edilmiştir.

Büyük İşler, Hızlı Çözümler

Tek bir ekrandan yüzlerce çeviri projesini gerçek zamanlı yönetin. Proje aşamalarını anlık olarak takip edin ve görevlendirmeler yapın.

Makine Çeviri ile Tam Uyum

Başta Systran olmak üzere Nubuto'da tüm başarılı makine çeviri servisleri ile tam uyumlu olarak çalışabilirsiniz.

Yapay Zekanın Gücü

Çevirmenlerinize işleri otomasyon ile gönderilsin, anlık olarak takip edilsin ve sonuca ulaşsın. Siz sadece kontrolü yapın.

AYRICALIKLAR
Nubuto ile artık daha kolay.

Nubuto’nun size veya işletmenize katabileceği onlarca verimlilik uygulamasını keşfedin. 

Nubuto’nun akıllı belleği anlık olarak terimlerinizi eşler ve tekrarlayan çevirilerde sizlere destek olur. Akıcı arayüzü ve destek sistemleri ile tüm çevirilerinizde size kolaylıklar sağlar.

Tek bir ekrandan yüzlerce çeviri projesini anlık olarak yönetebilirsiniz. Çevirmenlerinize gerçek zamanlı görevlendirme ve geri bildirim verebilirsiniz.

inDesign ya da AutoCAD gibi grafik içeriklerinde doğrudan format üzerinden çeviri yapabilirsiniz. Çevirmenler sadece görmeleri gereken kısımları görürler. 

Nubuto’nun doğuştan bulut altyapısı sayesinde istediğiniz yerde ofisteymiş gibi çalışabilirsiniz.